Mój wizerunek Matki Bożej - prace konkursowe Drukuj
Na ogłoszony przez księdza proboszcza Krzysztofa Muzala konkurs plastyczny pod hasłem "Mój wizerunek Matki Bożej" wpłynęło 55 prac. Zostały one wystawione w kaplicy Matki Bożej w kościele parafialnym. Każdy uczestniczący we Mszy św. lub odwiedzający kościół może te prace obejrzeć. W ostatnią niedzielę listopada zostaną wyłożone specjalne karteczki do głosowania, będzie można na nich oddać swój głos tylko na jedną, najwyżej przez siebie ocenioną pracę.
Tymczasem w naszej galerii zamieszczamy zdjęcia wszystkich prac, tak by każdy mający dostęp do Internetu mógł spokojne przyjrzeć się poszczególnym dziełom i dokonać ich oceny, typując tę - jego zdaniem - najlepszą.
Nie jesteśmy pewni, czy w opisach techniki, jaką młodzi artyści zastosowali w swoich dziełach wszystko ujęliśmy tak, jak trzeba. Jeśli ktoś miałby uwagi do naszych opisów, to bardzo prosimy o telefon 24 260 10 28. Uzupełnimy i poprawimy jeśli będzie taka potrzeba.
I jeszcze uwaga techniczna: prosimy odwiedzających naszą stronę o zwrócenie uwagi na to, że numer pracy jest widoczny na zdjęciu (oprócz dwóch przypadków; obydwa obrazy wyszywane) oraz w podpisie (komentarzu administratora) i nie należy go mylić z numerem pliku w galerii.
 
Galerię konkursowych prac można obejrzeć klikając tutaj.